Siłownia Lublin Sportclub


Czy ważna jest dla Ciebie atmosfera, w jakiej trenujesz?

Wobraź sobie...
- przyjazne miejsce, w którym poczujesz się świetnie...
- miejsce, gdzie spotkasz otwartych życzliwych ludzi z podobnymi pasjami...
- miejsce, gdzie nie będziesz tylko anonimową jednostką, ale takie, które możesz współtworzyć...

Jesteśmy klubem dedykowanym właśnie tym, którzy chcą dbać o swoją kondycję fizyczną, ale jednocześnie nie lubią miejsc, gdzie stają się małym niezauważalnym punktem na mapie wielkiego sportowego obiektu pośród sprzętu siłowego...

W naszym klubie stawiamy na indywidualne pozytywne relacje z każdym Klientem. Wierzymy, że dzięki tej niepowtarzalnej kameralnej atmosferze, każdy znajdzie swoją ulubioną formę zajęć, będzie aktywnie i miło spędzał u nas czas.

Siłownia Lublin Sportclub


Siłownia Lublin sprzęt Sportclub



Tu spotkasz świetnych otwartych instruktorów i trenerów personalnych - ludzi z pasją, uśmiechem, czasem trochę zwariowanych, a niekiedy całkiem szalonych... Każdy z nich ma swój własny sposób żeby odpowiednio zmotywować Cię do aktywności.

Niezastąpieni trenerzy personalni pomogą w doborze ćwiczeń do Twoich indywidualnych uwarunkowań, podpowiedzą jak się odżywiać, jak odpoczywać, a przede wszystkim sprawią, że trening nie będzie Ci się kojarzył z zakwasami i wyrzeczeniami, ale sprawiał Ci mnóstwo satysfakcji. Jego efekty dodadzą Ci wiele energii i motywacji do wszelkich działań w codziennym życiu.

Naszym Klientom oferujemy kilka stref treningowych - strefę siły, strefę cardio oraz strefę fitness, gdzie każdy, niezależnie od płci, wieku, temperamentu i stopnia zaawansowania, będzie mógł znaleźć coś dla siebie, coś co będzie mu sprawiało przyjemność.

Siłownia wyposażenie


Siłownia oraz jej wyposażenie i dostosowanie do różnego poziomu zaawansowania z pewnością zadowoli zarówno osoby początkujące, jak i doświadczone. Każda z nich może wykonać u nas optymalny dla siebie trening.

Wydzielona strefa cardio wyposażona jest w zestaw nowoczesnych bieżni, stepperów, rowerków i maszyn eliptycznych, pozwalających na wykonywanie treningów o charakterze wytrzymałościowym, wydolnościowym i redukującym przede wszystkim tkankę tłuszczową.

Dla zwolenników ćwiczeń połączonych z dobrą zabawą oferujemy zróżnicowane zajęcia fitness: aerobik, pilates, step, fitball czy szaloną formę Zumba Fitness! Tu nie ma rywalizacji i nie jest potrzebna ponadprzeciętna kondycja czy też specjalne umiejętności sportowe.

Korzystanie z zajęć fitness nie tylko kształtuje sylwetkę, ale wpływa na zadowolenie z siebie i podwyższa poczucie własnej wartości.

Siłownia zajęcia Sportclub


Siłownia Lublin Sportclub poczekalnia



Mamy też swoją strefę relaksu :) Nasi instruktorzy niejednokrotnie nie "uciekają" bezpośrednio po swoich zajęciach. Można z nimi spędzić trochę czasu na wygodnych kanapach, porozmawiać, zaprzyjaźnić się czy choćby zatrzymać się tu tylko po to, aby ochłonąć po treningu lub przejrzeć branżową prasę.

Możesz u nas również kupić suplementy diety i odżywki dla sportowców, a także napoje chłodzące czy regerujące.

W przeciwieństwie do ofert innych klubów, nasza oferta nie opiera się na wiążących długoterminowych umowach z Klientami.

Wierzymy w to, że już samo miejsce i ludzie, którzy z niego korzystają, na tyle zarażają atmosferą i przyciągają jak magnes, że każdy zechce do nas wrócić z uśmiechem na ustach.

Honorujemy karty Benefit i Fit Profit.

Sport Clubu siłownia na Miasteczku Akademickim

Usytuowanie Sport Clubu w świetnej lokalizacji Lublina w okolicach Miasteczka Akademickiego sprawia, że nasi Klubowicze nie tracą cennego czasu na dojazdy na trening. Niewątpliwym udogodnieniem jest obszerny parking na terenie klubu.

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien, czy wybór naszej siłowni czy zajęć fitness to dobra decyzja, wpadnij na chwilę lub na jednorazowe zajęcia, porozmawiaj z instruktorem lub trenerem personalnym, a wtedy sam zdecydujesz, czy warto u nas spędzać czas....

Wierzymy, że trening z nami stanie się przyjemną częścią Twojego każdego dnia.