Sportclub Zumba Lublin

Fitness Lublin z Sportclub

Zumba

Zumba to taniec łączący w sobie elementy fitness i tańców latynoamerykańskich.

Zumba zapewnia trening całego ciała i wzmacnia mięśnie. Jest treningiem Cardio, dzięki czemu zyskasz kondycję i spalisz nadmiar kalorii. Zumbę charakteryzują proste kroki taneczne, świetna kombinacja ruchów, a przede wszystkim duża dawka dobrej zabawy.

Choreografia Zumby łączy takie style jak samba, hip-hop, soca, salsa, sztuki walki, merengue, mambo oraz elementy tańca brzucha.

Energiczne ruchy Zumby pomogą w uwalnianiu endorfin (hormonów szczęścia) dzięki czemu można zapomnieć o problemach dnia codziennego i pozbawić się kompleksów.

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę pełną entuzjazmu i porywają do zabawy.

Zumba jest przy tym łatwa i nie wymaga ograniczeń wiekowych, kondycyjnych i specjalnych umiejętności.

Nasi profesjonalni instruktorzy doradzą ci jak stawiać pierwsze kroki w Zumbie jak również poprowadzą zaawansowane treningi.


Sportclub Pilates Lublin

Pilates

Pilates to inteligentna gimnastyka dla każdego to specjalny zestaw odpowiednio dobranych ćwiczeń, przeznaczonych dla osób w każdym wieku, na różnym poziomie sprawności ruchowej.

Pilates to połączenie baletu, jogi i ćwiczeń izometrycznych.

Celem ćwiczeń Pilates jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. Metoda Pilates przyczyniać się ma do: poprawy postawy, wzmocnienia mięśni, odciążenia kręgosłupa, uelastycznienia ciała. Ćwiczenia Pilates obniązją również obniżenia poziomu stresu oraz poprawiają ogólny stan zdrowia.

Fizjoterapeuci określają metodę Pilates jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej.

Pilates wpływa na to jak wygląda ciało, jak ono pracuje i jak je odczuwamy. Pilates jest nazywany treningiem dobrego samopoczucia, ma na celu stworzenie równowagi w ciele. Ćwiczenia prowadzone są bez zbędnego stresu i wykonywane są przy dźwiękach spokojnej muzyki. Pilates wprowadzaj nas w dobry nastrój i skutecznie wpływa na poprawe wyglądu naszego ciała.