> Joanna Zarzecka

Joanna Zarzecka

Licencjonowana Instruktorka Zumba Fitness i Zumba Kids (4-11 l.) Bardzo otwarta, żywiołowa, spontaniczna i zwariowana instruktorka. Wulkan pozytywnej energii! Zumba z Asią zabierze Cię w szaloną podróż w głąb własnej osobowości. Szybko odkryjesz w sobie zmysłowość Shakiry, sexappeal Beyonce, a także... całkiem dziką naturę kota czy odwagę lwa! Dynamiczna i ekscytująca forma jej zajęć w połączeniu z niebanalnymi zabawami integracyjnymi i często zaskakującym repertuarem zapewnia wspaniałą niezapomnianą zabawę. Już po jednej porcji Zumby z Joanną zaczniesz... szejkować pod prysznicem, w autobusie, a nawet w hipermarkecie!
Na co dzień instruktorka specjalizuje się w prowadzeniu imprez rozrywkowych, zatem na każdych jej zajęciach poczujesz się jak na wystrzałowej imprezie!
Zumba z Joanną to niewątpliwie 100% uzależnienia.
Zapraszamy na stronę instruktorki oraz funpage na Facebooku:
http://zumbalife.pl
FB - Zumba Asia Zarzecka
http://www.facebook.com/pages/Zumba-Asia-Zarzecka/292816197477168

> Joanna Zarzecka

Gosia Mojek

Magister Pedagogiki, specjalność Animator i Menedżer Kultury, specjalizacja: taniec, specjalista ds. diet sportowych, licencjonowany instruktor fitness ukończyła Polską Akademię Sportu. Jako 12 latka zaczęła tańczyć w formacji tanecznej zdobywając liczne osiągnięcia z dziedziny tańca disco - dance i hip hop na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Późniejsze doświadczenie zdobywała uczestnicząc w licznych warsztatach i zajęciach street dance: house popping locking hip hop dance, dancehall, w różnych szkołach tańca na terenie Polski. Od 2007 roku jest instruktorką tańca sportowego jej ulubiony styl to hip hop, prowadzi dziecięco – młodzieżową grupę taneczną. Zamiłowanie do fitnessu i tańca połączyła w zajęciach Zumba (ukończyła szkolenie Zumby Basic 1 oraz Zumba Toning). Jest członkiem Zumba Instruktor Network – sieci instruktorów Zumby na całym świecie. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje w dziedzinie tańca i fitness uczestnicząc w kolejnych szkoleniach i warsztatach.

> Sylwester

Sylwester Rozdzialik

Witam, powiem parę słów o sobie. Sport Club był moją pierwszą siłownią to tu zacząłem uczyć się i poszerzać wiedzę odnośnie wszelkiego rodzaju ćwiczeń kształcąc ich technikę. Po paru latach nauki na własną rękę postanowiłem zrobić kurs instruktora kulturystyki. Interesuje się sportami walki, dietetyką, kulturystyką oraz różnymi metodami treningowymi typu Crossfit i TRX. Obecnie trenuję na naszej siłowni plus uczęszczam na treningi tajskiego boks.

> Marcin Piechota

Marcin Piechota

Trener Personalny, Trójboista, Student Uniwersytetu Przyrodniczego. Od kilku lat interesuję się dietetyką oraz treningiem siłowym. W roku 2013 debiutowałem na scenie kulturystyki. Zdobyłem kilka istotnych tytułów min. V-mistrzostwo Europy Juniorów, Mistrzostwo Polski Juniorów, V-mistrzostwo Polski Seniorów. Obecnie zajmuje się przygotowaniem zawodników do startów na scenie kulturystyki i fitness. Mam swoje indywidualne podejście do budowania formy, a moja wiedza zbudowana jest na fundamentach własnej praktyki. Cały czas czynnie startuję również w zawodach trójboju siłowego. Posiadam uprawnienia instruktora kulturystyki zatwierdzone przez PAS. W roli trenera charakteryzuje mnie indywidualne podejście do osoby. Jestem w stanie pochwalić się już kilkoma imponującymi przemianami swoich podopiecznych. Pod wpływem odpowiedniego treningu i diety, jesteśmy w stanie osiągnąć swój cel sylwetkowy. Należy pamiętać, że drogą do sukcesu jest ciężka praca poparta odpowiednią wiedzą. Zapraszam na wspólne treningi do SportClubu.

> Joanna Zarzecka

Aneta Wojtasiewicz

Pedagog specjalny, mgr oligofrenotyflopedagogiki - dyplom UMCS w Lublinie. Absolwentka studiów podyplomowych na AWF w Katowicach. Nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjnej. Od wielu lat wierna Sport Clubowi. Wielokrotnie brała udział w krajowych i międzynarodowych konwencjach, profesjonalnych workshopach, szkoleniach i kursach fitness / m.in. cykl ”Nike Rockstar Workout”, ”Body Ball”, „Pilates – instruktor”.

„Moje zajęcia to połączenie klasyki i nowoczesnego fitnessu. Uważam, że nuda i monotonia to zabójcy nawet tej najtwardszej motywacji a emocje i  fizyczne samopoczucie wzajemnie się przenikają, wpływając na nasze zdrowie. Dlatego na moim treningu  nie ma czasu na ziewanie i powielanie tylko wyuczonych wzorców ruchowych. To czas, by doświadczać stanu flow podczas gdy godzina mija jak minuty i sekundy. Stawiam na urozmaicenie, dobrą zabawę, nieustanne doskonalenie i odkrywanie nowych doświadczeń ruchowych…”.

> Joanna Zarzecka

Kinga Kędzierska

Z siłownią Sport Club związana od 10 lat z zamiłowania instruktorka fitness, specjalista żywienia i suplementacji. Ukończone liczne szkolenia i warsztaty Reebok Tour. Przywiązuje dużą uwagę do prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń przez grupę oraz dba o przyjazną atmosferę podczas zajęć. Miłośniczka dużej dawki energii. Uwielbia dynamiczne ćwiczenia wzmacniające, a jednocześnie posiada duszę latynoskiej tancerki.

Po zajęciach z Kingą, Klientki mogą poczuć się przyjemnie zmęczone i szczerze przyznać, że „dały z siebie” wszystko.